Do roku 2019 po hlavě!

Do roku 2019 po hlavě!


Výhodou působení v eventové branži je i fakt, že si užijeme hned několik vánočních večírků s různými hosty. Po divokém prosinci a dobíjení kreativních baterek jsme se s nespoutanými oslavami Vánoc rozloučili, někteří nasadili tvrdé redukční diety (zase) a s hravou myslí se vrháme do roku 2019 pěkně po hlavě. Už teď víme, že to bude náročný rok plný výzev, což je přesně to, co nás neustále posouvá vpřed.

     

Sněží a sněží a sněží


Předpověď počasí na dlouho dobu dopředu je vždy trochu loterie. Minulý rok meteorologové předpovídali brzký příchod jara a místo zpěvu ptáčků nastaly arktické mrazy. Vždyť třeba až na Velikonoce byla Česká republika zahalena do bílé peřiny. Letošní zima je pozitivnější, protože přišla dříve a bude ještě vytrvalá. “Ozve-li se v září hrom, bude v zimě zavát každý strom.” Tato lidová pranostika se letos vyplnila a bílá nadílka láká k sněhovým radovánkám již od prosince. Vypadá to, že až do března nemusíte za sněhem za hranice. Nížiny ve všech koutech naší krásné republiky skýtají kilometrové běžkařské trasy a na horách máte k dispozici dlouhé sjezdovky pro všechny milovníky zimy. Už jste vyrazili na hory nebo vás teprve aktivní zimní dovolená čeká?

 

Komu se nelení, tomu se zelení…


…aneb chystáme velkolepý EKO festival na půdě nošovické automobilky. Po loňském TOP*10 festu s akcentem na desáté výročí jedeme letos na zelenou a významně se ohlížíme na ekologii dnešního světa. Plasty, plýtvání či třídění odpadů je jenom malé procento všech ekologických potíží, kterými bychom se jako lidstvo s výhledem do budoucnosti měli zabývat. Matička Země nám rozhodně není lhostejná a k tomuto heslu se hlásí právě i korejská automobilka. Den zaměřený na rodiny s dětmi, EKO-friendly aktivity i pořádný kus zábavy a adrenalinu – to vše chystáme a věřte, že to bude stát za to!

  

Recent Posts

Leave a Comment

four × 2 =

Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY