Příprava na sezónu

Náš kalendář akcí se rychle zrychluje a je jasné, že zimní klídek bude nevidět minulost a nastartuje ostré jarní tempo. Mé ale nepodceňujeme přípravu a zodpovědně se chystáme na různorodé události, které nás v blízké době čekají. Produkční kufry vybavit, fundus kostýmů doplnit, skladové hospodářství uspořádat, ke startu, pozor, nyní!

Představení nového Audi Q5


Pro našeho klienta společnost TOP CENTRUM v Kyjově jsme připravili slavnostní představení nového vozu Audi Q5 . Akce pro klienty měla lehký nádech mexického stylu , který byl přizpůsoben výběru mobiliáře, dekorací, živého hudebního doprovodu a hlavně cateringu.


Exkluzivní novinky z naší nabídky


Jsme potěšeni, že vám můžeme představit neokoukané aktivity na Vaši akci , které zaujmou Vaši hosté a dovolí jim v nich úžasný dojem.
ICAROS je absolutní novinka ve světě virtuálních her . Hi-Tech systém založený na principu neuromuskulárního funkčního cvičení a smyslové stimulace pomocí virtuální reality. ICAROS umožňuje uživatelům létat, potápět se nebo projíždět virtuálními světy a přitom aktivně trénovat svaly.

NOX ROBOT je moderní golem, který zaujme na míle daleko. Je vysoký 240 cm, přesto se velmi obratně pohybuje, umí mluvit a reaguje na podněty okolí tak, jakoby byl člověk. Vaše události dodají punc modernosti a na hrudi budou pyšně nosit vaše logo.

Komu se nelení, to je zelené


Tradice říká, že na Zelený čtvrtek je třeba zkonzumovat něco zeleného. Abyste si mohli ušetřit starosti a čas v kuchyni, zveme Vás na tradiční akci Zelené pivo Starobrno, kde si můžete vychutnat speciální 13 ° přímo v areálu pivovaru na Mendlově náměstí v Brně. Z hudebních lahůdek se můžete těšit na kapely Zelená pára , Silent Trio , Laura a její tygry a Michala Hrůzu. 


Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY