Co nového ve světě?

Co nového ve světě?

Leden je v mnoha oborech ve znamení hodnocení uplynulého roku a příprav na rok nadcházející. My jsme letošní  oddechový čas využili ke vzdělávání a zjišťování novinek, abychom vám mohli nabídnout ten nejlepší servis!

Zabijačkové hody


Po sérii bujarých vánočních a novoročních večírků přichází prostor pro jiný typ eventu. Mrazivé počasí  je totiž ideální pro tradiční zabijačky! Vaši klienti či obchodní partneři si pod dohledem zkušeného řezníka vlastnoručně vyrobí zabijačkové speciality a vy u nich získáte body navíc za pozvání na netradiční setkání.
Pašíci to neradi slyší, ale tuhle práci máme v malíku. Neváhejte se nám ozvat!Aktuality ze zahraniční eventové scény


Co je nového na poli event marketingu, jsme se zajeli podívat německého Dortmundu, který se na dva dny stal hostitelem mezinárodního veletrhu se zážitkovým marketingem. Slyšeli jsme neslýchané, viděli nevídané a už se moc těšíme, až vám budeme novátorská řešení moct nabídnout.
A co nás zaujalo nejvíc? Třeba neotřelé taneční vystoupení, které v sobě snoubí krásu a lehkost lidského pohybu a preciznost stroje. Fascinující show, který ukazuje symbiózu člověka a robota.

Royální web v novém kabátě


Možná jste si všimli, že naše webové stránky poslední dobou nebyly ve správné kondici. O to větší radost máme z toho, že vás můžeme pozvat k návštěvě našich zbrusu nových stránek. Najdete tam přehledně seřazené všechny potřebné informace. které průběžně doplňujeme a aktualizujeme. Procházejte, kochejte se a nebojte se na nás obrátit s vašimi představami.
Rádi je rozvineme, zhmotníme a povýšíme na královskou záležitost.


Recent Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY