Dva měsíce prázdnin

Dva měsíce prázdnin

Tentokrát vás nezdravíme z rozpálené kanceláře v centru Brna, ale z koupaliště blízko ní. Přeci jen nejen prací živ je člověk a i my využíváme horké letní dny ke zchlazení a načerpání sil do další práce.
Věříme, že i vy si užíváte skvělého počasí a využíváte všechny možnosti, které líné prázdninové dny nabízejí.
A na čem jsme pracovali před prázdninami?

Vysokohorský teambuilding


Uspořádat alespoň jednou za půl roku firemní teambuilding patří k dobrým zvykům každé moderní společnosti. Nedávno jsme takový lehce sportovní event realizovali pro poradenskou společnost Accace. Zaměstnanci na chvíli vyměnili kalkulačky za sportovní boty a vrhli se po hlavě do řešení týmových úkolů v prostředí krásných Jeseníků.

Po splnění všech úkolů ještě vyšlápnout na Praděd, to už člověk zapomene na starosti všedních dní, nemyslíte?

Přivítejte VW Arteon


Hodonínskému autosalonu Top Centrum Car jsme jeho zákazníkům pomohli představit nový vůz VW Arteon. Elegantní a luxusní vůz si samozřejmě žádá i odpovídající noblesní událost.
Vybraný catering, ladné hostesky v neokoukaných modelech a vystoupení akrobatického dua, to je jen výběr programu, s kterým se hosté setkali.

Goldwell Inspiration Event


Čas od času je třeba se sejít a probrat novinky v oboru. Zvlášť pokud se jedná o tak kreativní a progresivní obor jako je vlasový styling. Pro stylistickou značku Goldwell jsme pomohli vytvořit pestrobarevný event ve stylu velkoměstské kultury a street artu. Modelky s nevšedními kreacemi na hlavách se pohybovaly mezi graffiti vyrobeným na míru, choreografii doplňovali městští parkouristé. Kdo měl chuť, octl se díky virtuální realitě na chvíli v Paříži, New Yorku nebo Tokiu. Catering ovlivněný street foodem těchto velkoměst samozřejmě nemohl chybět.

Trabantem napříč Vysočinou


Když vymýšlíme firemní teambuildingy na míru, rádi je propojujeme zajímavým jednotícím tématem. Tentokrát jsme sáhli po čím dál populárnějších žlutých trabantech. Všechny disciplíny a soutěže se tak nesly v tomto duchu. Někdy ovšem nestačí být nejrychlejší, ale je třeba překonat i mnohé nástrahy. Soutěžící si tak museli poradit třeba s výrobou talismanů nebo postavit most přes rozbouřenou řeku.

Cesta kolem světa za 360 minut


I letos jsme pro společnost Hartmann pořádali tradiční výroční konferenci. Celodenní setkání odborníků z oboru je zakončeno tématickým večírkem, Letos jsme se na luxusní jachtě absolvovali poznávací cestu kolem světaa ochutnali to nejzajímavější ze všech kontinentů. Kormidlo pevně svírala kapitánka Lejla Abbasová, která nás nenechala najet na mělčinu.

Tip na výlet


Nevíte, kam vyrazit následující víkend? Měli bychom ti pro vás jeden horký tip. Již dnes startuje letní filmový a hudební festival ve Slavonicích. Těšit se můžete na předpremiéru nového filmu Jana Svěráka Po strništi bos nebo koncert kapely Tata Bojs. Tak neváhejte a vyrazte 🙂

Colours of Ostrava


V druhé polovině července vyrazila většina našeho týmu do areálu vítkovických železáren užít si neopakovatelný hudební zážitek, načerpat inspiraci a odpočinout si od pracovních povinností. Desítky kapel, široká nabídka doprovodného programu a neopakovatelná atmosféra nás okouzlily. Na místě jsme se dokonce potkali s některými z vás. A co vy ostatní? Už jste se vrátili z prázdnin? Nebo se teprve chystáte? Tak jak tak, užívejte si léto plnými doušky!

Recent Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY