ROYAL HOT NEWS

#CAFÉLOUKA
Komu se nelení, tomu se zelení. Karanténa zasáhla spoustu podniků, i my jsme přišli o hodně krásných akcí, ale vzdát se a utíkat z boje? Nic pro nás. Ba naopak jsme se chopili “zbraní” a v plné polní se pustili do nových výzev. Tou největší bylo bez pochyby bistro CAFÉ LOUKA, které jsme otevřeli v červenci v Brně Jundrově, hned vedle sportovního areálu Hroch.
Každý den Vám připravíme výběrovou kávu Mrs. Rose – 100% arabicu s výtečnou chutí, načepujeme pivní speciály, připravíme domácí sendviče, wafle nebo namícháme osvěžující drinky. Těšíme se na Vás!
FB, IG: cafe_louka
 
#SAMÁSVATBA
Přes léto se věnujeme hlavně svatbám, na jednu výjimečnou jsme připravovali catering 31.7. – svatba Bolka a Marcely Polívkové. Novomanželům přejeme jen to nejlepší do společného života!
 
#CESTAKOLEMSVĚTA
Po úspěšném řeckém večeru jsme hostům Pivovarské restaurace připravili také večer italský. Bruschetty, steaky, risotta, italské dezerty, živá hudba – večeru absolutně nic nechybělo.
Po úspěšném prvním ročníku September festu chystáme v pořadí druhý, tak přijďte na tupláka k nám na Mendlák! Ale pozor, z kapacitních důvodů je nutná rezervace. Místenku za 80Kč pak proměníš za tupláka.
 
#TIPZBRNA
Nadcházející ročník Velké ceny České republiky. Grand Prix se bude konat tradičně v srpnu o víkendu 7.– 9. srpna 2020. Nejprestižnější motocyklový šampionát na světě se na Masarykově okruhu v Brně jezdí od roku 1965. No a protože si ho letos nemůžeme užít přímo z okruhu, rozhodli jsme se Vám ho vysílat přímo u nás V Pivovarské Starobrno!
 

Za celý  tým  #JSMEROYAL
MICHAELA FRIMELOVÁ
a
BÁRA SEKNIČKOVÁ

Recent Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY