Jarní eventová nadílka

Jarní eventová nadílka

Březen, za kamna vlezem? U nás v Royalu ani náhodou. První jarní měsíc sice ještě jaro nepřinesl, eventovou nadílku ovšem ano. Každý víkend tak byl ve znamení zajímavé akce. Podívejte se na stručný přehled.

Narozeniny jsou event jako každý jiný


Uspořádat narozeninovou oslavu tak, aby se na ní bavilo všech 200 hostů, není samo sebou. Proto vám rádi pomůžeme i s tímto typem eventu. Našemu stálému klientovi jsme pomohli s oslavou 50. narozenin a program byl vskutku královský. No považte, komu zazpívá Happy birthday Dara Rolins a Těžkej Pokondr?

První vánoční večírek letošního roku


Když pracujete ve firmě, která se zabývá výrobou dárků, může se stát, že v prosinci nemáte na vlastní večírek čas. Pak nezbývá, než jej posunout do dalších měsíců. Vánoční tématika v březnu? Proč ne! Hosté si večírek užili a do tématických kostýmů se sladili s větší vervou než v prosinci 🙂

Kadeřnická show


Když se představují inovativní barvy na vlasy, je to vždycky velká událost zejména pro kadeřníky. Jsme rádi, že jsme společnosti Goldwell mohli pomoct zajistit pestrobarevnou kadeřnickou show a taneční party. Leitmotivem obou částí programu byl jungle style, což hostům umožnilo se vyřádit jak ve fotokoutku tak na stanovišti s dočasným tetováním.

Velikonoční dekorace na poslední chvíli


Jaro sice pořád nikde ale první jarní svátky už klepou na dveře. Jestli nestíháte vyrábět drahé dekorace, máme pro vás tip. Nemusíte mít doma nepřeberné množství váz, aby jarní květy vypadaly hezky. Dobře se jim bude dařit i v obyčejných lahvích od mléka či od hořčice. Případně vyndejte z police skleněnou misku, nasypte do ní trochu hlíny nebo ji vyplňte kameny, které najdete venku, a do nich pak cibulku vsaďte. Cibuloviny dnes koupíte v každém větším obchodě.

Nevíte kam s dětmi?


Druhý dubnový víkend bude patřit dětem i jejich rodičům v rodinném parku BRuNO v městské části Brno Slatina. Slavnostní zahájení jarní sezóny je spojeno s otevřením nově vystavěného venkovního areálu. Čeká vás atraktivní program nabitý zážitky.

Recent Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY