Jaro je ve vzduchu

Jarní měsíce jsou často v našich myslích s detoxem a úklidem. Já jsem tohle trendu podhli. Spojili jsme ho s přesunem do nových kanceláří. V budově na brněnských Hlinkách máme k dispozici velkorysé prostory. Stavte se na garážové kávu, rádi vám provedeme!

Retro letí


V těchto dnech si užíváte klidné novoroční období. O to raději vzpomínáme na bujaré firemní večírky, které jsme v předvánoční době realizovali víc než dost. Jeden z nich se na přání klienta odehrál v rytmu 80. let, který jsme přizpůsobili program a cateringovou nabídku. Hosty roztančili tanečníci z muzikálu Děti ráje vystoupil Michal David. Co na tom, že oživení. Kdo chtěl, zaskočil si v disciplínách jako je přeemotání kazetového pásku na čas a čáru s barevným “céčky” .


Narozeninová párty


Chcete uspořádat narozeninovou oslavu svého nebo jeho blízkých, ale nemáte čas ani chuť zabývat se organizacemi? S klidem se můžete obrátit na nás. Rádi si vezmeme pod křídla i akci menšího rozsahu. Naše poslední klientka byla spokojená s oslavou svých kulat v duchu Padesát odstínů bílých , které jsme umístili do puristicky řešené restaurace Sborovna v Brně.

Na lovu nových lokací


Čas od času je třeba rozšířit databázi nových lokací, protože Vám rádi nabízíme neotřesené a stylové prostory , které Vaši klienti ještě nezná. V Centru současného umění DOX vyvinul vzducholoď v životní velikosti , která přímo vyzývá k uspořádání tiskové konference nebo setkání s partnery v neformálním prostředí .
Chybu neuděláte ani v případě, že jeho klienti pozvali do průmyslově laděného interiéru . Tenhle styl nyní letí. Jeden velkokapacitní prostor v tomto duchu byl v březnu otevřen v pražském Libni a další jsou ve výstavbě. Zůstaňte naladěni, další novinky brzy přineseme .


Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY