Královské léto v plném proudu

Královské léto v plném proudu

Jak bylo předpovězeno minulý měsíc, v červnu jsme se nezastavili ani na vteřinu. Začátek léta se vybarvil do azurové oblohy zalité sluncem, takže eventům pod širým nebem opravdu přálo. Několikrát jsme se vydali k vodě, vyzkoušeli jsme adrenalinové sporty, oslavili výročí a rodinné dny a nevynechali jsme ani večírky plné elegance a stylu.

Teambuilding a večírek pro L’Oréal


Sportovní adrenalinové teambuildingy nás extrémně baví. Členové společnosti L’Oréal  se toho rozhodně nebáli a aktivity v mušovském Wakeparku rozjeli ve velkém stylu. Vlek se nezastavil a vodní lyže střídaly wakeboardy. Po vydatném odpoledni jsme se přesunuli na vyladěný námořnický večírek, kde hosty čekalo překvapení v podobě mobilního ledového kluziště.  Bruslení ve třiceti tupňovém vedru? Pro nás žádný problém!

Odpočinkový program v rámci konference

Barevný festival na Brněnské přehradě


Jako každý rok, i letos jsme uspořádali rodinný den pro Commscope,  tentokrát se však nesl na vlně barevných letních festivalů plných atrakcí pro děti i dospělé,hudby a sportovních aktivit. Brněnskou přehradu zaplavily parníky, paddleboardy a vodní válce; na souší dominoval lanový park, skákací hrady, výroba květinových věnečků, množství dílniček a plážových sportů.

Zahradní slavnost na Vltavě


Klub Lávka disponuje dech beroucím výhledem na nejkrásnější dominanty našeho hlavního města. Není divu, že obchodní partneři a přátelé společnosti Edenred byli touto lokací fascinováni. Zahradní slavnost v centru Prahy pod Karlovým mostem byla okořeněna jedinečnými vyjížďkami na lodích do Čertovky, kam se běžný smrtelník jen tak nepodívá.

Futuristický koncept v pražském Aquapalace


200 let už je podstatné životní jubileum, které si vyžádalo náležitou pozornost. Společenský večer v rámci rozsáhlé konference pro VIP klienty společnosti Hartmann-Rico a.s. byl realizován se vší noblesou a akcentem do let budoucích.

Sluncem políbené scenérie řeckých ostrovů…


Malebné vesnice na útesech, historií znějící památky, nespočet přírodních divů, středomořské klima a velkolepé scenérie. Ať už si vyberete Rhodos, Korfu, Zakynthos nebo třeba Santorini, z dovolené přijedete nadšení. Řecko je letošní TOP destinací i v naší kanceláři.

Recent Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY