Lednový odpočinek?

Lednový odpočinek?

Zatímco v prosinci se měníme na maratonské běžce, kteří stíhají jednu akci za druhou. V lednu se naše tempo zpomaluje na lehké vyklusávání. Uvařte si čaj ke zbytkům cukroví a mrkněte, jaké akce jsme v prosinci připravili. Mimochodem, taky vám cukroví mnohem víc chutná po Vánocích?

Decibely lásky aneb back to the 80´


Nejznámější píseň hitmakera Michala Davida se stala inspirací vánočního večírku společnosti Delikomat. Barevný retro večírek se neobešel bez nezbytností tehdejší doby. Krepákové růže, kazety ani céčka nechyběly. Deset deka vlašáku nebo rakvičku od ženy za pultem, diskokoule rozjetá na plné obrátky a téměř čtyři stovky spokojených hostů.

V Kyjově se slavilo tradičně


I v Kyjovském autosalonu Top Centrum Car se na konci roku slavilo a bilancovalo se zaměstnanci. Tentokrát v tradičním folklorním duchu. O hudební doprovod se postarala místní cimbálová muzika, průvodní slovo zajistil moderátor Jirka Filip.

Z kanceláře na červený koberec


Brněnský hotel International se stal dějištěm vánočního večírku společnosti Commscope, který se tentokrát nesl v hollywoodském duchu. České i světové filmové šlágry zněly ze strun kapely Partyleaders a taneční beaty z desek DJ Liquid A. Kdo nestihl hollywoodskou vizáž doma, tomu k bezchybnému looku dopomohla vizážistka a kadeřnice. Nezbývalo, než zlaté pozlátko zvěčnit ve fotokoutku.

Jak slaví králové?


Kdo jiný by to měl vědět než my v Royal Event? Pro klienta ITW Pronovia jsme připravili vánoční večírek pro pět stovek hostů s královskou tématikou. Stoly se prohýbaly pod vybranými specialitami a program byl vskutku královský. Noblesní předtančení Emanuela Ridiho s partnerkou, bubenická show, revival světové úrovně Queenie a mnoho dalšího.

Recent Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY