Letní měsíce v eventu

Letní měsíce v eventu

Myslíte si, že v létě v eventové kanceláři panuje okurková sezona? Chyba lávky. Ani v parných dnech nezahálíme a vymýšlíme pro svoje klienty originální řešení jejich událostí. Co na tom, že je období dovolených, znáte snad tu pohádku o cvrčkovi a jeho housličkách. Až se září zeptá, my budeme připraveni.

Dětské dny nejen pro děti

Měsíce květen a červen jsou bohaté zejména na pořádání akcí, kde hrají prim děti a dětské radovánky. Myslíte si, že dětský den dělá skákací hrad a malování na obličej? Ovšemže, ale nejen to. Uspořádali jsme sérií eventů, kdy si děti vyzkoušely, čím chtějí být v dospělém životě a dozvěděly se i něco nového.
Je libo být zahradníkem, lékařem nebo snad spisovatelem? Směle do toho, dnes není nic problém.

Sport spojuje všude ve světě


Sportovní eventy jsou oblíbené mezi mnoha klienty. Celodenní sportovní klání totiž dokáže stmelit nejeden pracovní kolektiv. V červnu jsme  pro jednoho z našich klientů zorganizovali EURO v drobnějším rozsahu. Mezinárodní účast dodala eventu na různorodosti a všichni si den příjemně užili. A co vy? Nechcete se se svými kolegy neformálně potkat u sportovní příležitosti? Vše zařídíme na míru a slunečné počasí slibujeme na svou duši, na psí uši i na kočičí svědomí.

Letní filmová škola právě startuje


Pokud se vám letní dny nechce trávit jenom u vody, můžete se vyrazit zchladit do kinosálů v Uherském Hradišti. Následujících devět dní tam totiž bude probíhat 42. ročník Letní filmové školy, svátku všech filmových nadšenců. Největší nesoutěžní filmový festival nabízí i širokou škálu doprovodného programu. Mezi koncerty, divadelními předsatveními a workshopy si jistě vyberete. Proto neváhejte a vyražte na Slovácko!

Recent Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY