Nabité léto královské rodinky

Nabité léto královské rodinky

Toto léto jsme si všichni v Royal Event užili opravdu královsky. Zrealizovali jsme pár outdoorových akcí pod širým nebem, které mimo jiné i díky tropickému počasí vyšly naprosto báječně. Samozřejmě jsme se sluníčkem nechali zlákat a vyrazili načerpat energii do nejrůznějších zemí světa.

25 let na jedné lodi společnosti ITW


Oslava čtvrtstoletí si vždy žádá něco výjimečného a stylového. Proužky jsou stále v kurzu a my jsme je okořenili nabitým programem pro všechny věkové kategorie. Kvalitní hudební produkce doprovázely divadelní kusy, sportovní nadšenci našli své útočiště ve fotbalových branách, pro děti byly připraveny vodní radovánky a taky jim patřil celý Pohádkový les… a to je jen malý zlomek veškerých radostí horkého červencového dne

Summer Time Party v Beach Resortu


Kalifornské pláže, Miami Beach, azurová obloha a den plný neutichající energie z mixážního pultu DJ. Podobně to vypadalo i na sportovním rodinném dni pořádaného v srpnovou sobotu v Beach Resortu Žabčice. Tuto lokaci jsme si velmi rychle oblíbili a zrealizovali zde event pro společnost Inventec. Den plný soutěží zaplavily paddleboardy, tvořivé dílny, WipeOut, špičkové jídlo a jedinečná atmosféra.

Garden Party na domácí půdě


Prázdniny jsme využili také ke stmelování s kolegy z Royal Party Servisu. Protože “kovářova kobyla chodí bosa” se nám příliš nezamlouvá, uspořádali jsme společně na naší domácí půdě Garden Party. Grilování těch nejlepších produktů z kuchyně Party Servisu doplnily dekorace a příjemný chill-out z dílny Eventu.

Od Švýcarska po Maledivy


Když akce, tak na 100 %, když dovolená, tak plnými doušky. Vydali jsme se daleko za hranice České republiky a někteří se podívali i mimo Evropu. Dámská jízda po krásách Švýcarska vystřídala zájezd do Skotska. Nechali jsme se unášet atmosférou Neapole a podnikli legendární roadtrip po Itálii – od Benátek přes Toskánsko a po Pisu. Objevovali jsme Albánii, Kosovo, Řecko, neopomenuli jsme Chorvatsko a užili jsme si i nekonečného luxusu jedinečných Malediv.

Recent Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY