Není nad poctivou přípravu

Není nad poctivou přípravu

Ačkoliv jsou venkovní teploty ještě stále letní, kalendář už nekompromisně odkrajuje dny z prvního podzimního měsíce. V Royal Eventu jsme si léto užili poklidně, i když tempo jsme zpomalili jen o trochu. Září je totiž bohaté na pestré eventy a my jsme věrni heslu: Buď připraven!

Setkání na vodě


Když chcete v létě svým klientům ukázat, jak si jich vážíte nebo s nimi oslavit výročí společnosti, nemusíte je zvát do formálního prostředí hotelu nebo restaurace. V parném létě se nabízí odlehčená verze setkání blízko vody. Nás v létě osvěžila plavba v parníku po brněnském Prýglu. Na parníku se servírovaly vybrané speciality, plavbu zpříjemňovala bluesová kapela a pod hradem Veveří hosté zhlédli divadelní představení.Významné výročí si žádá pečlivou organizaci


První zářijový den není v kalendáři spojován jen s prvním školním dnem, ale i s desetiletým výročím brněnské pobočky společnosti, která se zabývá prodejem stavebních a zemědělských strojů. Klient hosty pozval do aréálu pobočky, který jsme rozšířili o velkokapacitní stan, vybavili luxusním nábytkem a stylově dekorovali. V programu bohatém na pěvecká a taneční čísla bylo třešničkou na slavnostním dortu vystoupení hitmakera Michala Davida, který hosty roztančil v rytmu svých nestárnoucích hitů.

Výlet za vínem


Nadcházející slunečné babí léto je jako stvořené k cestování do oblastí, kde nastává sezona burčáku a vinobraní. Pokud jste s  Moravy, nenechte si tento víkend ujít tradiční historické vinobraní ve Znojmě. Ti z vás, kteří to mají blíž do hlavního města, by neměli minout vinobraní na Pražském hradě.

Recent Posts

Leave a Comment

Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY