Není nad poctivou přípravu

Není nad poctivou přípravu

Ačkoliv jsou venkovní teploty ještě stále letní, kalendář už nekompromisně odkrajuje dny z prvního podzimního měsíce. V Royal Eventu jsme si léto užili poklidně, i když tempo jsme zpomalili jen o trochu. Září je totiž bohaté na pestré eventy a my jsme věrni heslu: Buď připraven!

Setkání na vodě


Když chcete v létě svým klientům ukázat, jak si jich vážíte nebo s nimi oslavit výročí společnosti, nemusíte je zvát do formálního prostředí hotelu nebo restaurace. V parném létě se nabízí odlehčená verze setkání blízko vody. Nás v létě osvěžila plavba v parníku po brněnském Prýglu. Na parníku se servírovaly vybrané speciality, plavbu zpříjemňovala bluesová kapela a pod hradem Veveří hosté zhlédli divadelní představení.Významné výročí si žádá pečlivou organizaci


První zářijový den není v kalendáři spojován jen s prvním školním dnem, ale i s desetiletým výročím brněnské pobočky společnosti, která se zabývá prodejem stavebních a zemědělských strojů. Klient hosty pozval do aréálu pobočky, který jsme rozšířili o velkokapacitní stan, vybavili luxusním nábytkem a stylově dekorovali. V programu bohatém na pěvecká a taneční čísla bylo třešničkou na slavnostním dortu vystoupení hitmakera Michala Davida, který hosty roztančil v rytmu svých nestárnoucích hitů.

Výlet za vínem


Nadcházející slunečné babí léto je jako stvořené k cestování do oblastí, kde nastává sezona burčáku a vinobraní. Pokud jste s  Moravy, nenechte si tento víkend ujít tradiční historické vinobraní ve Znojmě. Ti z vás, kteří to mají blíž do hlavního města, by neměli minout vinobraní na Pražském hradě.

Recent Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY