Petr Šmérek

Dobrý den.

Dovoluji si Vám tímto poděkovat ještě jednou touto písemnou formou.

Večerní program HV výroční konference (v angličtině to zní o dost lépe) byl pro náš výrobní závod extrémně důležitý, protože se jej účastnilo vedení společnosti Atlas Copco divize HV z celého světa. Potřebovali jsme, aby jsme se velmi dobře zapsali u všech účastníků. Z mého pohledu to byl dosti obtížný úkol, protože spousta kolegů už projela většinu obydleného světa a už toho spoustu viděli a zažili. My jsme to ale dokázali. První osobu plurálu používám hlavně z toho důvodu, že při přípravě jsem se já i mí kolegové/kolegyně při spolupráci s Vámi cítili jako součást jednoho týmu. Nic prostě nebyl problém jen výzva, která se dá řešit.

Co bych rád konkrétně pochválil byla Vaše ochota přijet přímo na místo, vše pro jistotu osobně prohlédnout, změřit a probrat požadavky osobně. Hned při první schůzce, které jsem se bohužel účastnil pouze na dálku přes konferenční hovor z Anglie, bylo cítit, že člověk jedná s profesionály. To jsem si potom potvrdil při osobní setkání. Líbilo se mi, jak jste jako tým povahově rozdílní a pěkně se tím doplňujete. Byli jste schopni doplnit náš plán o vlastní nápady a nebo nás přesvědčit, že náš požadavek nebude mít takovou přidanou hodnotu jakou bychom očekávali. Co se týká dalšího personálu, tak se všichni chovali profesionálně. Ilegálnímu smyčcovému kvartetu musím věnovat samostatnou pochvalu, protože kromě kvalitního výkonu, to byli velice příjemní mladí lidé, s kterými se hezky povídalo. No a kouzelník, ten byl prostě kouzelný.

Vím, celé to muselo být vyčerpávající, ale to je jeden z důvodů, proč Vám toto píši. Prostě si myslím, že kvalita se musí ocenit a je třeba lidi povzbudit, aby pokračovali v tom dělat věci poctivě. Předejte prosím tuto zprávu i svým kolegům, na které nemám kontakt.

Díky moc a přeji hodně úspěšných akcí do budoucna.

S pozdravem

Petr Šmérek

Recent Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY