Po hlavě do nových výzev 

Po hlavě do nových výzev 

Ani jsme se po Vánocích nestačili vzpamatovat a už jsme čelili dalším eventovým výzvám. Během svátečního volna jsme nabrali plno sil a první lednový víkend jsme se ihned pustili do práce.

Vánoční večírek pro zaměstnance Zeppelin


V zasněženém  prostředí krkonošského Harrachova jsme realizovali party se zimní tématikou. Okolí hotelu se proměnilo v horskou chatu s hořícími ohni, svařákem, punčem a zabíjačkovými specialitami. Kdo měl chuť, mohl se vrátit do dětství a sjet kopec na sáňkách.
Večerním programem provedli nepřekonatelní performeři En.dru a Nasty. Třešničkou na dortu bylo vystoupení legendární kapely Olympic.

Na lovu eventových novinek v německém Dortmundu


Inspirace, to je magické zaklínadlo každé eventové agentury. My jsme pro tu svou vyjeli do Dortmundu k našim německým sousedům. Na veletrhu Best of Events jsme zjistili, co ve světě frčí a těšíme se, až vám tenhle zajímavý program nabídneme na vaše akce.

Počasí přeje zimním radovánkám


Nejen prací živ je člověk, a proto i my aktuálně vyrážíme čerpat nové síly a energii do různých zasněžených koutů nejen v České republice. Z vlastní zkušenosti tak můžeme doporučit běžkování v Jizerských horách, kde není nouze o krásné výhledy. Nebo vyrazte na sjezdovky do Skiresortu Černá hora-Pec, kde jsou vám  na jeden skipas k dispozici svahy obou areálů. Vyzkoušeno na vlastní prkna 🙂

Recent Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY