Inventec

Objednat krásné počasí a zamluvit areál pro 300 lidí jen 25 kilometrů od Brna, to byly první kroky pro uspořádání rodinného dne pro zaměstnance společnosti Iventec a jejich rodiny. Den se nesl ve stylu letní beach party a relaxu u vody, čemuž ideálně vyhovoval prostor Beach Resortu Žabčice.
K plážové party neodmyslitelně patří plážový volejbal, proto jsme natáhli síť a připravili turnaj s profesionálním rozhodčím a motivací ve formě hlavní ceny velkého kýblu kubánského mojita pro vítězný tým. Tobogán a skluzavky v areálu jsme doplnili skákacím hradem a nafukovacím zametačem známým z televizní série WipeOut. V bazénech pluly paddleboardy, které si mohli vyzkoušet děti i dospělí a cítit se tak jako na vlnách moře. Po sportovních výkonech vyhládne i v letním počasí, proto jsme zařídili vynikající a fresh občerstvení.
K oddechovým a kreativním aktivitám patřila výroba květinových věnečků pro dámy i dívky a pro kluky jsme měli pera na indiánské čelenky. Každý mohl po sportovním výkonu z volejbalu zrealaxovat během exotické thajské masáže. Celkově pohodovou atmosféru dotvářel profesionální DJ a aby měli všichni kromě parádních zážitků i vzpomínky, celý den proto nafotil profesionální fotograf.

Related Projects
 • Mikulov, září 2022
  Mikulov, září 2022
  Firemní Eventy Klientské Eventy Konference Zaměstnanecké eventy Teambuilding
 • Realizace 2020
  Realizace 2020
  Firemní Eventy Klientské Eventy Konference Produktové Eventy Sportovní Eventy Zaměstnanecké eventy Eventy Teambuilding
 • Realizace 2019
  Realizace 2019
  Firemní Eventy Klientské Eventy Konference Produktové Eventy Sportovní Eventy Zaměstnanecké eventy Eventy Teambuilding
 • Nera displays
  Nera displays
  Firemní Eventy
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY