Prázdniny v Royalu

Prázdniny v Royalu

Prázdniny jsou v plném proudu a my v Royal Event můžeme s klidným svědomím říct, že si volno opravdu zasloužíme. Během května a června jsme totiž realizovali akce ostošest.
A co že se to u nás událo nového?

 

Hyundai Family Day


Nošovická automobilka Hyundai Motor Manufacturing Czech v červnu otevřela své brány zaměstnancům s rodinami i široké veřejnosti. Pro všechny návštěvníky jsme připravili den plný zábavy, soutěží a sportovních atrakcí. Programem provedl Aleš Valenta, o hudební třešničku na dortu se postarali Lake Malawi. Pohodový den, který vyvrcholil ohňostrojem si báječně užilo pět tisícovek návštěvníků a celý Royal tým s nimi.

Rooftop Summer Party


Horké letní počasí přímo vybízí k pořádání venkovních akcí pod širým nebem. Když je navíc místo pro party na střeše s dechberoucím výhledem, nemá to chybu. Technologický park Brno těmito prostory disponuje a byla by škoda je nevyužít. VIP neformální setkání se neslo v duchu houpavých rytmů se swingovou kapelou, lehkým cateringem a osvěžujícícími drinky.

Rolovaná zmrzlina


Hledáte, čím ozvláštnit catering na vašem eventu? Neokoukaným a hlavně velmi efektním nápadem je výroba rolované zmrzliny přímo před zraky vašich hostů. Nejprve si sami vyberete ingredience a pak už jen sledujete, jak je mistr cukrář rychle zpracuje a servíruje. Výsledkem je na míru vyrobená zmrzlina a gurmánský zážitek. Royal tým vám jej rád zprostředkuje na vaši akci.


Recent Posts

Leave a Comment

Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY