Prázdniny v Royalu

Prázdniny v Royalu

Prázdniny jsou v plném proudu a my v Royal Event můžeme s klidným svědomím říct, že si volno opravdu zasloužíme. Během května a června jsme totiž realizovali akce ostošest.
A co že se to u nás událo nového?

 

Hyundai Family Day


Nošovická automobilka Hyundai Motor Manufacturing Czech v červnu otevřela své brány zaměstnancům s rodinami i široké veřejnosti. Pro všechny návštěvníky jsme připravili den plný zábavy, soutěží a sportovních atrakcí. Programem provedl Aleš Valenta, o hudební třešničku na dortu se postarali Lake Malawi. Pohodový den, který vyvrcholil ohňostrojem si báječně užilo pět tisícovek návštěvníků a celý Royal tým s nimi.

Rooftop Summer Party


Horké letní počasí přímo vybízí k pořádání venkovních akcí pod širým nebem. Když je navíc místo pro party na střeše s dechberoucím výhledem, nemá to chybu. Technologický park Brno těmito prostory disponuje a byla by škoda je nevyužít. VIP neformální setkání se neslo v duchu houpavých rytmů se swingovou kapelou, lehkým cateringem a osvěžujícícími drinky.

Rolovaná zmrzlina


Hledáte, čím ozvláštnit catering na vašem eventu? Neokoukaným a hlavně velmi efektním nápadem je výroba rolované zmrzliny přímo před zraky vašich hostů. Nejprve si sami vyberete ingredience a pak už jen sledujete, jak je mistr cukrář rychle zpracuje a servíruje. Výsledkem je na míru vyrobená zmrzlina a gurmánský zážitek. Royal tým vám jej rád zprostředkuje na vaši akci.


Recent Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY