Royal nabírá síly

Royal nabírá síly 

Duben utekl jako voda a my v Royal Event jsme jej využili hlavně k relaxaci a nabírání sil. Je to totiž poslední měsíc před množstvím velkých letních akcí, které nezadržitelně klepou na dveře.

Doprovodný program pro společnost Arburg


Udržet pozornost na celodenní odborné konferenci může být náročné. Proto jsme klientovi navrhli zajímavé aktivity, které bystří smysly. Ochutnávkový kávový bar představil jeden druh kávy v sedmi podobách, virtuální realita ukázala netušené možnosti a hra mind ball prověřila, jak dobře se hosté dovedou soustředit.

Extrem food festival


Nebojíte se netradičního a rádi zkoušíte nové věci? To by se vám mohlo líbit na třetím ročníku nejextrémnějšího food festivalu v Česku. Hmyz, krokodýli, šneci, žáby nebo chilli, to je jen malá ukázka toho, co můžete druhý květnový víkend ochutnat v parku Lužánky v Brně. Potkáme se?

Royální teambuildingy


Měsíc duben byl v naší kanceláři ve znamení oslav narozenin i jmenin. O dorty a přípitky tak nebyla nouze. Je skvělé, když máte kolektiv, s kterým sdílíte nejen pracovní, ale i volný čas.
Navíc to byla perfektní příprava na nadcházející měsíce, které budou na eventy velmi vydatné. Tak s chutí do toho :-).

Hyundai Family day podruhé


V pátek nás zastihla radostná zpráva. Stali jsem se výherci výběrového řízení na organizaci akce Family day pro společnost Hyundai. V září letošního roku nás tak už po druhé čeká skvělá akce s neformální atmosférou pro několik tisicovek lidí. Těšíme se!

Recent Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY