Sportem ke společnému cíli

Sportem ke společnému cíli

Za pár hodin odstartují na druhé straně zeměkoule už 31. letní olympijské hry. Poprvé v historii je bude hostit město na jihoamerickém kontinentu, město nekonečných pláží, nad kterým bdí samotný Kristus, Rio de Janeiro. My si rozhodně nenecháme ujít česká želízka v ohni, ale ani zahajovací ceremoniál, který bude jistě velkolepým eventem.

Setkání těch nejlepších


Stejně jako na olympiádě měří síly nejlepší sportovci z celého světa, čas od času dojde k oceňování těch nejúspěšnějších na poli businessu. Jsme rádi, že jsme mohli pracovat na akci, kde se setkali ti nejlepší obchodníci v oblasti zdraví a kosmetiky. Jeden energický řečník střídal druhého, o tom, jak pozitivně zapůsobit na klienta promluvil samotný Ladislav Špaček.
Byl to zkrátka krásný den se vším všudy.

Zdravé soupeření na letní party


Předhánět se v tom, kdo bude první a nejlepší je lidská přirozenost. Pokud tato vlastnost nepřesáhne únosnou mez, není na škodu ji čas od času trochu podnítit.
Na letním večírku pro zaměstnance, ze kterého dýchal duch Limonádového Joa, jsme hosty nechali soutěžit hned v několika disciplínách. Co na tom, že se nejednalo zrovna o sportovní výkony. Do soutěže o nejlepší kostým se hosté zapojili se stejnou vervou jako do soutěže o nejlépe zpracovaný kožený náramek. Při krocení divokého býka zase dováděli jako děti a nic jim nevadilo, že nemají nejlepší čas.
Zkrátka pocit položit se do něčeho naplno je někdy k nezaplacení.

Česko žije sportem


Fakt, že osobně nemůžete fandit na sportovních kláních v Riu, vás nemusí mrzet. V rámci České republiky se totiž otevřou hned čtyři Olympijské parky. Plzeň, Pardubice, Ostrava a Lipenská přehrada jsou tedy ode dneška příjemným tipem na výlet, kde si vyzkoušíte mnohé disciplíny, zažijete bohatý kulturní program a hlavně podpoříte české sportovce v Riu.

Recent Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY