U nás kvetou eventy

U nás kvetou eventy

Letošní leden i únor jsou u nás ve znamení plánování, příprav ale i realizací. Že prý to bývá mrtvé období? Nemůžeme souhlasit. Tak jako venku začínají pomalu kvést sněženky, u nás kvetou eventy. A žádný mráz je nezastaví.

Party v rokokovém stylu


Arcibiskupský palác v Olomouci se stal dějištěm firemního večírku pro společnost Edwards. Výborně tak vytvořil kulisu rokokové slavnosti plné kvalitního jídla, pití a místních specialit.  Noblesní atmosféru dotvářel hudební doprovod smyčcového kvarteta. V rámci večera si hosté z celého světa mohli projí interiéry budovy, která se v roce 1848 stala na půl roku hlavním sídlem Rakouské monarchie.

Zelené pivo nejen na Mendláku v Brně


K zelenému čtvrtku dnes již neodmyslitelně patří i zelené pivo. Jedno z míst, kde si ho můžete dát je i Starobrněnská pivnice na Mendlově náměstí v Brně. My se tam chystáme nejen na pivo, ale také na skupinu Wohnout. Hudebně zábavný program je ale připraven po celý den.

Nové prostory na pražském Pankráci


Cubex Centrum Praha je nový multifunkční prostor s kapacitou až pro 1700 osob. Velkorysých prostorů plně vybavených audiovizuální technikou, navíc propojených s ubytováním, není nikdy dost. Těšíme se na prohlídku!

V Mikulově se něco chystá


Taky patříte mezi nadšené diváky adrenalinové soutěže Pevnost Boyard? V Mikulově právě vzniká zábavní park právě podle této předlohy. Už se nemůžeme dočkat, až tam pro vás budeme realizovat první teambuildingy. Paklíč a Pačes samozřejmě nebudou chybět 🙂

Recent Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY