Zpátky do reality

Zpátky do reality

Dva měsíce sladkého nicnedělání jsou téměř u konce a i my se pomalu vracíme k pravidelnému režimu a povinnostem. Návrat je to ale víc než radostný, protože nás naše práce prostě baví!

                    

Summer party pro IMMOFINANZ services


Horké letní měsíce jsou ideální příležitostí k uspořádání oddechového eventu, kam pozvete své obchodní partnery a v neformální atmosféře osvěžíte kontakty a navážete nové spolupráce. Takovou akci jsme pomohli zabezpečit společnosti podnikající v komerčních nemovitostech.
Kvalitní jídlo a pití, příjemná hudba a přívětivá atmosféra. Tenhle mix je zárukou, že hosté odcházejí s dobrou náladou a úsměvem.

                      

Slyšeli jste o social cooking?


Ne nadarmo se říká, že jídlo spojuje. Pozvěte své klienty či obchodní partnery do perfektního zázemí moderně vybavené kuchyně a naučte se společně uvařit vybrané speciality. To vše samozřejmě pod dohledem zkušeného kuchařského týmu. Pro váš nezapomenutelný zážitek ze social cookingu doporučujeme pražskou Tančící kuchyni nebo restauraci v Chateau St. Havel, kde se o vás postará šéfkuchař Ondra Slanina.

                       

Vánoční večírky? Nejvyšší čas!


Nechceme malovat čerta na zeď, ale léto už pomalu končí, podzim se přehoupne cobydup a než se nadějeme je tu čas Vánoc a s ním i vánoční firemní večírky. Proto nenechte nic náhodě a napište nám ještě dnes! Kapacita zajímavých míst není neomezená, a proto není radno nic odkládat. Rádi zpracujeme koncept na míru vašim představám.

 

Tip na volný víkend


Poslední prázdninový víkend se roztrhl pytel se zajímavými akcemi. V Brně vám můžeme doporučit Den Starobrna. Pivovar otevře brány v sobotu a vy se můžete těšit třeba na kapelu Jelen nebo Davida Kollera.
Kdo preferuje trochu ostřejší zábavu, nechť zavítá na brněnskou Riviéru. Čeká ho opravdové chillibraní a pestrá gastro party pod širým nebem.

                      

Recent Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY