My zařizujeme, vy slavíte!

My zařizujeme, vy slavíte!

V eventových agenturách je zvykem, že listopad a prosinec jsou měsíce věnované vánočním večírkům. Nejinak je tomu i u nás. Sice nemáme napečeno, dárky sháníme na Štědrý den ráno a  kapra nám kupuje sousedka, ale zato máme za sebou spousta vydařených akcí, které nás zahřály u ♥.

Sedmdesátky z módy nevyjdou


V listopadu jsme pro jednoho z našich klientů organizovali večírek, kterým vyvrcholila několikadenní oborová konference. Hostům poskytl luxusní útočiště Grandhotel Ambassador v Karlových Varech. V bývalém varieté si hosté ve stylových kostýmech zatančili na hity kapely Abba Stars

Síla ve všech podobách


Při pořádání různorodých eventů se nenecháme svazovat hranicemi České republiky. Naopak!

Během prosince se náš produkční tým přesunul na sousední Slovensko. Prostory bratislavské Incheba Expo arény minulý víkend ožily výroční konferencí s tématem SÍLA, které se promítlo do programu, grafiky i dekorací eventu.

Pozvánka od pana Gatsbyho


Večírek pod taktovkou velkého pana Gatsbyho  je sázkou na jistotu. Takové pozvání se zkrátka neodmítá. Noblesní hotelové prostředí jsme doladili tak, aby nikdo nezůstal na pochybách, že tohle je party roku! Ondřej Havelka zpíval a hrál, tanečníci swingovali, pánové hráli poker a dámy se nechávaly česat a líčit po vzoru Daisy.
Zkrátka – až na prohibici dokonalý obraz dvacátých let.

Recent Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY