O NÁS

Nevydáváme se za nic, než za co vydá naše práce.

Jsme event agentura, protože víme, co se sluší a patří.
Jsme event agentura, protože si umíme poradit se všemi technickými eventualitami.
Jsme event agentura, protože známe ta správná místa a ten správný čas pro ně.
Jsme tvůrci vašich událostí…a jsme na to hrdí.

Eventy zajišťujeme na tuty, od agamy po žraloka. Poskytujeme komplexní produkční služby. Myslíme koncepčně a na všechno. Rádi vás přesvědčíme, že naše eventy mají hlavu a patu. Nejsme pohádkáři, ale ve šťastné konce naší spolupráce věříme, protože jsme profesionálové s bohatými zkušenostmi a přesně víme, co děláme.

JOSEF BLAŠTÍK
GENERAL MANAGER

Pro mě osobně je obrovská radost realizovat Event Marketing, který má tvořivou rozvíjející myšlenku, jež je zrealizována tak, aby skupině osob zvedla emoce podle požadavků a očekávání. Když se povede, mám pocit štěstí.
Mám rád čokoládu i chilly papričky, hiking i canopy trail, dobrou knihu i opravdové divadlo, hledám smysl singularity, ale hlavně nestahuji kalhoty, když je brod ještě daleko.
Především emoce řídí naše rozhodování, proto chci předávat své zkušenosti, schopnosti a pomáhat rozvíjet ducha celé naší společnosti.
Mé poslání je motivovat emocemi.

MONIKA SVOBODOVÁ
HR MANAGER

+420 602 587 453
msvobodova@royalevent.cz

„Psychologie, rozvoj osobností a životní příběhy lidí to byla témata, která mě vždy zajímala.Budovat týmy, které mají být produktivní a bude v nich vládnout pozitivní duch, není jednoduché.
Každý má talent, každý ho má v jiné oblasti. Všímám si odlišností, protože je to něco, co může kdykoliv inspirovat k posunu vpřed.
Těší mě, když  jsou naši klienti spokojeni s funkčním a profesionálním týmem ROYAL, který pro ně odvádí skvělou práci…… a možná i něco navíc……“

DALIBOR PÁLKA
MANAGING DIRECTOR

+420 774 175 416
dpalka@royalevent.cz

Event marketing je pro mě způsobem sebevyjádření. Od jisté doby je mojí snahou podnítit v dnešní společnosti více zdravých a dobrých návyků, podpořit mladé umělce, kreativce, sportovce  a nadšence všeho druhu. Právě event je pro mě ideální formou, jak toho docílit.
Jsem sportovec, mám rád hudbu, styl a vítr ve vlasech. S chutí přijímám výzvy a snažím se neomezovat sám sebe ani lidi ve svém okolí. Právě naopak.

KATEŘINA BARTÁKOVÁ
SENIOR EVENT MANAGER

+420 775 551 051
kbartakova@royalevent.cz

Rozdávat radost druhým a mít možnost postavit se nemalým výzvám, které s sebou nese práce v event marketingu. To je to, co mě baví a naplňuje. Jsem noční sova a trošku koketuji s kancelářskou prokrastinací. Nicméně, jakmile jdou přípravy do finále, zapínám turbo a jedu na plný plyn.
Jsem terénní typ a s blížícím se termínem realizace, nemůžu samou nedočkavostí dospat a těším se do AKCE!  „Není nic, co bychom nezvládli!“ – mé celoživotní motto, kterým ráda uklidňuji klienta a své kolegy ve chvíli, kdy je potřeba řešit nečekanou překážku na trati. Řešit operativně problémy je má doména!

ROMANA ZÁLEŠÁKOVÁ
EVENT MANAGER

+420 776 121 615
rzalesakova@royalevent.cz

Plnit (si) sny a předčit očekávání. Vystoupit z komfortní zóny a jet na 110 % – to je lifestyle, který mě přivedl až k event marketingu. Tato práce mi umožňuje překračovat hranice nemožného, rozšiřovat obzory, využívat fantazii, setkávat se s pozoruhodnými lidmi a vytvářet jedinečné projekty. Miluju adrenalin, pádlo v rukou, zvuk mého pomalovaného ukulele, chvíle absolutního chill-outu mimo naši civilizaci a způsob, jakým mě oslovují kolegové, když se jim „ztratí“ monitor…

JURAJ HÁDER
JUNIOR EVENT MANAGER

+420 777 674 820
jhader@royalevent.cz

Rád své sny měním ve skutečnost. Ve svém životě chci dělat práci, která mě baví a naplňuje. Práci, která má smysl. Stejně jako event marketing nesnáším být monotónní, ale naopak miluji radost a kreativitu.
Pocházím z malého města na jihu Moravy. Asi i proto miluji divadlo, folklór, dobré víno a v neposlední řadě cestování. Mým snem je navštívit Peru.

ALENA CHALUPOVÁ
JUNIOR EVENT MANAGER

produkce@royalevent.cz

Nové nečekané výzvy, kreativní myšlení a velkolepé realizace mě nejenom baví, ale zároveň i posouvají dál, možná proto jsem se našla právě v event marketingu. Díky inspirativnímu týmu kolegů vedle sebe rychle poznávám nové možnosti, neobjevené úhly pohledu a způsoby, kterými lze vytvořit jedinečný event, který předčí očekávání a zapůsobí především na emoce.

Jsem skákající živel, takže jako trenérce jumpingu mi je nejlíp na trampolíně. Cestování je moje velká vášeň a neodolám pohodovému chill-outu s kvalitní hudbou a drinkem v ruce.

Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY