O NÁS

Nevydáváme se za nic, než za co vydá naše práce.

Jsme event agentura, protože víme, co se sluší a patří.
Jsme event agentura, protože si umíme poradit se všemi technickými eventualitami.
Jsme event agentura, protože známe ta správná místa a ten správný čas pro ně.
Jsme tvůrci vašich událostí…a jsme na to hrdí.

Eventy zajišťujeme na tuty, od agamy po žraloka. Poskytujeme komplexní produkční služby. Myslíme koncepčně a na všechno. Rádi vás přesvědčíme, že naše eventy mají hlavu a patu. Nejsme pohádkáři, ale ve šťastné konce naší spolupráce věříme, protože jsme profesionálové s bohatými zkušenostmi a přesně víme, co děláme.

MICHAELA FRIMELOVÁ
EVENT MANAGER

+420 777 674 820
mfrimelova@royalevent.cz

Kreativní nápady, práce s lidmi, organizace každé části toho velkého “stroje”, návštěva zajímavých míst a ještě zajímavějších lidí. To je to, co dělá event nejenom skvělou prací, ale hlavně koníčkem na celý život.

Jsem tanečnice a vystudovaná divadelní produkční, proto mám k umění velice blízko. Zajímá mě historická móda, sport, cestování a Harry Potter.

JITKA KADLČÍKOVÁ
EVENT MANAGER

+420 775 551 051
jkadlcikova@royalevent.cz

Jitka studovala mediální studia, žurnalistiku a historii. Již 13 let se věnuje marketingu, eventům a PR. Do všeho jde po hlavě a ráda se staví před nové výzvy. Věnuje se ráda své rodině a sportu.

BÁRA SEKNIČKOVÁ
EVENT MANAGER

+420 777 674 479
bseknickova@royalpartyservis.cz

Bára studovala činohru a hotelnictví. Je to velký kreativec a výborná produkční. Má smysl pro detail a ráda sleduje aktuální trendy nejenom v eventu a cateringu. Také ji baví tvůrčí psaní, proto Vám od ní nejčastěji chodí newslettery a počtete si i zajímavé příspěvky na našich sociálních sítích.

Bára ráda zpívá, sportuje a jezdí na výlety.

MARTIN HOUŽVIČKA
TECHNICKÁ PODPORA

Bez šikovných ručiček a bystrého mozku našeho Martina by to nešlo. Rádi Vám vymýšlíme aktivity a speciální přání na míru. Event manažeři tu jsou od toho, aby to vymysleli a technik Martin to vymyslí, zkonstruuje a vytvoří. Společně tak tvoříme tým, který splní každé Vaše přání.

JOSEF BLAŠTÍK
GENERAL MANAGER

Pro mě osobně je obrovská radost realizovat Event Marketing, který má tvořivou rozvíjející myšlenku, jež je zrealizována tak, aby skupině osob zvedla emoce podle požadavků a očekávání. Když se povede, mám pocit štěstí.
Mám rád čokoládu i chilly papričky, hiking i canopy trail, dobrou knihu i opravdové divadlo, hledám smysl singularity, ale hlavně nestahuji kalhoty, když je brod ještě daleko.
Především emoce řídí naše rozhodování, proto chci předávat své zkušenosti, schopnosti a pomáhat rozvíjet ducha celé naší společnosti.
Mé poslání je motivovat emocemi.

MONIKA SVOBODOVÁ
HR MANAGER

+420 602 587 453
msvobodova@royalevent.cz

„Psychologie, rozvoj osobností a životní příběhy lidí to byla témata, která mě vždy zajímala.Budovat týmy, které mají být produktivní a bude v nich vládnout pozitivní duch, není jednoduché.
Každý má talent, každý ho má v jiné oblasti. Všímám si odlišností, protože je to něco, co může kdykoliv inspirovat k posunu vpřed.
Těší mě, když  jsou naši klienti spokojeni s funkčním a profesionálním týmem ROYAL, který pro ně odvádí skvělou práci…… a možná i něco navíc……“

Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY