Po měsících příprav

Po měsících příprav

Letní sluníčko bylo pás neuvěřitelným dobíječem baterek plných inspirace, pevných nervů a klidu v duši. Hned začátek září se nesl ve znamení naší největší akce roku, ve které jsme nechali nejenom velké množství energie a času, ale taky kus srdce, protože eventem takových rozměrů byly protkány naše životy po dobu několika měsíců.

HFD 2018


Čtyři event manažeři, tři dny příprav před před samotnou akcí, měsíce a měsíce plánování i těch nejdrobnější detailů, nespočet šálků kávy a 30 km v nohou v den realizace. 8. 9. 2018 v 6 ráno se zatáhla obloha, nad Nošovicemi se shlukla černá oblaka a my se modlili, aby nezačalo pršet. Nezačalo! Po dobu celých dvou minut. Do slavnostního opening ceremony zbývá posledních pár hodin, než branou projde na sedm tisíc hostů a déšť neustává. Razíme heslo Nic, co bysme nezvládli!, protože pro Royal Event problémy neexistují, pouze výzvy. Ručičky ukazují čtvrt na dvě, za 15 minut vše vypukne. Před branou stojí dav prvních pár stovek návštěvníků. Mračna se trhají, slunce si prodírá cestu mezi černými oblaky a hlavní organizační tým zažívá první euforii. Krásné azuro vydrželo až do konce akce. Pestrý pódiový program nenechal diváky vydechnout ani minutu, akrobatická vystoupení střídaly interaktivní workshopy všeho druhu. Doprovodný program byl rozdělen do devíti zón, ve kterých bylo možné zasazovat stromy, měřit silácké schopnosti, bavit se v lunaparku, zkrášlovat své tělo i svou mysl a především se BAVIT. Potkat své kolegy při jiných příležitostech, zažít s rodinou jedinečné a neopakovatelné chvíle, ochutnat vyladěné pokrmy a dobroty a hlavně… oslavit krásných 10 let zahájení výroby na české půdě! Bylo to náročné, vydatné, neopakovatelné, jedinečné, ale hlavně NEZAPOMENUTELNÉ.
Nošovice se nám nevratně vrývají do srdce, zanechávají neutichající radost z dech beroucího eventu a my? My jedeme dál a posouváme hranice, protože tohle byl jen zlomek toho, čeho všeho jsme schopní.

Babí léto plným doušky


Rozhodli jsme se užít si posledních pár slunečných dní, využit státního svátku, a tak někteří z kanceláře ještě vyrazili na podzimní relax. Slovenské Nízké Tatry byly skvělým zážitkem podobně jako hřejivý wellness. Vřele doporučujeme!

Pod pokličkou…


…už bublají další koncepty. Sotva jsme se nadechli a s vánočními večírky se jako každý rok roztrhl pytel. Taky je to nejkouzelnější část roku, takže už pečlivě vyšíváme na jednotlivých plátýnkách pod drobnohledem v Ježíškově dílně. Máte se něco těšit!

Recommended Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY