Eventové Vánoce

Eventové Vánoce

Eventové Vánoce jsou tím nejhektičtějším obdobím z celého roku, na které se vždy svědomitě a dlouho dopředu připravujeme. Předvánoční večírky jsou stále v kurzu, protože nabízí příležitost k poděkování zaměstnancům a prohloubení vztahů v neformálním prostředí třeba velkokapacitní Pivovarské restaurace.

Od Masaryka po Futurismus


Nadčasový černobílý večírek jsme letos zažili kupodivu pouze jeden, za to jsme si ho užili dvojnásob. Charlie Chaplin jako představitel černobílého filmu dorazil v plné síle a po celý večer bavil hosty svými drzými husarskými kousky. Velkoformátové plakáty s ikonickými postavami jako byly Marilyn Monroe či Audrey Hepburn proměnily společenské sály hotelu Maximus Resort v dobové filmové ateliéry společně s autentickou projekcí a dalším nabitým programem.
S posunem času jsme teleportovali taky o pár set kilometrů a let. Futuristickou VIP manažerskou večeři jsme naservírovali našemu oblíbenému klientovi přední světové automobilky. Těžká mlha, světelné efekty a zářivá taneční vystoupení vyvrcholily strhující show Igora Timka, kdy společně se svou kapelou No Name zvedl hosty ze židlí a roztančil celé své publikum.

 

 

Mikulášská nadílka


V prvním prosincovém týdnu jsme vyslali několik svatých trojic – Mikuláše, Čerty a Anděle. Radost rozdávali na půdě Zeppelinu, Commscopu a dalších našich oblíbených klientů. Děti vyráběly v tvořivých dílnách nejrůznější věnce, přáníčka a ozdoby a rodiče se zahřáli při šálku horkého voňavého svařáku.

Ježíšek stokrát jinak…


…aneb z večírku na večírek. Díky náturám všech našich event managerů období Vánočních večírků milujeme. Přece jen jde o nejkouzelnější období roku a my se sice nezastavíme, ale o to víc jedeme na 200 % a koncentrujeme se na hladký průběh akce. Letos jsme vyladili několik tradičních večírků dekorované jehličím a jmelím, dále jsme zaměstnance společnosti Inventec doslova okouzlili Magickou party a dali jsme přičichnout k závanu budoucnosti inženýrům významné nadnárodní společnosti z oblasti energetiky.

Severský minimalismus


V rámci dekorování a ladění doplňků do konkrétních témat jsme se letos našli nejvíce v severském minimalismu a následování ekologických tendencí. Kvůli vánočním stromkům se ročně vykácí na tisíce mladých stromků. Zvolte proto pro letošek rostlinu v květináči, kterou můžete následně přesadit na zahradě či v lese.
A jestli jste sportovními nadšenci, neváhejte se vydat do hor, ať už zahraničních či tuzemský. My z Royalu budeme sjíždět vrcholky italských i tyrolských Alp.

Recommended Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY