Podzimní eventobraní

Podzimní eventobraní

I když až v posledních dnech za okny nevypadá, léto už je nenávratně minulostí a podzimní sezóna se naplno rozjíždí. Pro nás to znamená jediné – doplňte produkční kufry, natankovat auta a vyrazit do terénu.

Fotbalový turnaj pro společnost Delikomat


Zářijová práce nám tentokrát zavála na mnoho krásných míst. Panenská příroda okolí řeky Želivky na Vysočině vytvořila okouzlující kulisu zaměstnaneckého teambuildingu . Po sportovně laděném programu se hosté pobavili na hudbu od Kabátu a Michal David oživení populárního tanečního dua Verona .

Den Ferrari


Odměna pro vaše nejlepší zaměstnance může mít různé podoby. Náš klient chtěl svým nejúspěšnějším lidem pobavit možnost stát se alespoň na chvíli vládcem 127 koní pod kapotou. Projížďky rudým krasavcem Ferarri 458 Italia jsme zakončili v Pivovarské restauraci u degustačního menu . Věříme, že pánové zvuk burácejícího motoru jen tak z paměti nedostanou.

Golf není jen pro aristikraty


Ať už jsou mezi vašimi zaměstnanci golfoví golfovci nebo úplní začátečníci, všichni si mohou vyrazit na firemním golfovém turnaji . V příjemném prostředí jihomoravského golfového areálu Kořenec jsme organizovali golfovou akademii pro pracovníky L’Oréal.Během dne se zájemci dostali pod základní techniku ​​kůže, po setmění se mohli pobavit při hře s blesky.

Tip pro podzimní jídelníček


Sezóna kaštanů je právě v plném proudu i těm jedlým. Ty jsou nejen neobyčejnoupochoutkou , ale také zdrojem potřebných vitamínů . Chcete-li na podzim posílit svou imunitu , neváhejte a připravte si je jednoduše pečením v troubě nebo jako pyré k masu.Není to nic složitého a internet se hemží receptů

Tip na volný víkend


Kdo místo koní pod kapotou upřednostňuje ty čtyřnohé, měl druhou říjnovou neděli vyrazit do Pardubic, kde se koná 127. ročník legendárního jezdce Velká pardubická . Nasaďte klobouky, vděďte na oblíbené a užijte si neopakovatelnou atmosféru. Můj tam budeme!

Recommended Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY