Ladíme eventy do barev podzimu

Ladíme eventy do barev podzimu

Po megalomanském začátku podzimu se držíme této úspěšné aury a vesele ladíme eventy v barvách podzimu. Do posledního kvartálu vstupujeme s čistou hlavou, svěží myslí a množstvím bláznivých nápadů čekajících na svou chvíli.

50 odstínů luxusu


Jsme agentura, která si poradí s každým druhem eventu – od teambuildingu přes konference až po večírky pro velké korporace. Industriální prostory Fait Gallery jsou svým moderním smart lookem a dispozičním řešením naším oblíbeným prostorem pro realizace. Pro třinecké železárny jsme začátkem října připravili akci pro své obchodní partnery, kteří se účastnili letošního strojírenského veletrhu. Degustační korzo složené z vybraných specialit doplnila živá hudební lounge performance, strhující show mistra ve svém oboru Roberta Foxe a akrobatické vystoupení přímo nad hlavami hostů. Royal Event znamená značka exkluzivity.

Dobové oslavy


S oslavou třicátého výročí společnosti jsme se vrátili zpět v čase, symbolicky do třicátých let minulého století. Večerem plným dobové atmosféry provázela krásná moderátorka a zpěvačka Markétka Pešková. Hosté se bavili u casina, na parketu i při autentickém a vkusném vystoupení elegantních dam, které potěšily nejedno mužské i ženské oko. Elegance, styl a šmrnc.

Podzim jak se patří


Ke svatému Martinovi patří Husa, k zelenému čtvrtku zelené pivo na Pivovarské, stejně tak k podzimu patří klasická zabijačka. Farma Michael letos opět pohostila našeho oblíbeného klienta a v útulném venkovském prostředí jsme uspořádali vepřové radovánky, při nichž si naši hosté vše vyzkoušeli – od tlačenky, přes škvarky a paštiku až po jelita. Když zabijačka, tak se vším všudy.

Přicházející advent


Sotva jsme oslavili dýňový svátek v crazy strašidelných maskách, už se nám zaplňuje adventní část diáře k prasknutí. Vánoce jsou krásnou příležitostí pro setkávání s přáteli, kolegy či obchodními partnery. Kdy jindy je čas se na chvíli zastavit, zhodnotit uplynulý rok a nechat se unést vůní horkého vánočního punče?

Recommended Posts
Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY