Ladíme eventy do barev podzimu

Ladíme eventy do barev podzimu

Po megalomanském začátku podzimu se držíme této úspěšné aury a vesele ladíme eventy v barvách podzimu. Do posledního kvartálu vstupujeme s čistou hlavou, svěží myslí a množstvím bláznivých nápadů čekajících na svou chvíli.

50 odstínů luxusu


Jsme agentura, která si poradí s každým druhem eventu – od teambuildingu přes konference až po večírky pro velké korporace. Industriální prostory Fait Gallery jsou svým moderním smart lookem a dispozičním řešením naším oblíbeným prostorem pro realizace. Pro třinecké železárny jsme začátkem října připravili akci pro své obchodní partnery, kteří se účastnili letošního strojírenského veletrhu. Degustační korzo složené z vybraných specialit doplnila živá hudební lounge performance, strhující show mistra ve svém oboru Roberta Foxe a akrobatické vystoupení přímo nad hlavami hostů. Royal Event znamená značka exkluzivity.

Dobové oslavy


S oslavou třicátého výročí společnosti jsme se vrátili zpět v čase, symbolicky do třicátých let minulého století. Večerem plným dobové atmosféry provázela krásná moderátorka a zpěvačka Markétka Pešková. Hosté se bavili u casina, na parketu i při autentickém a vkusném vystoupení elegantních dam, které potěšily nejedno mužské i ženské oko. Elegance, styl a šmrnc.

Podzim jak se patří


Ke svatému Martinovi patří Husa, k zelenému čtvrtku zelené pivo na Pivovarské, stejně tak k podzimu patří klasická zabijačka. Farma Michael letos opět pohostila našeho oblíbeného klienta a v útulném venkovském prostředí jsme uspořádali vepřové radovánky, při nichž si naši hosté vše vyzkoušeli – od tlačenky, přes škvarky a paštiku až po jelita. Když zabijačka, tak se vším všudy.

Přicházející advent


Sotva jsme oslavili dýňový svátek v crazy strašidelných maskách, už se nám zaplňuje adventní část diáře k prasknutí. Vánoce jsou krásnou příležitostí pro setkávání s přáteli, kolegy či obchodními partnery. Kdy jindy je čas se na chvíli zastavit, zhodnotit uplynulý rok a nechat se unést vůní horkého vánočního punče?

Recommended Posts

Leave a Comment

Kontaktujte nás

Aktuálně nejsme na příjmu, ale můžete nám poslat email. Odpovíme do 24 hodin.

Not readable? Change text. captcha txt
POPTÁVKA / INQUIRY